Wojciech Myszkier powraca do walki o tytuł Mistrza Polski w klasyfikacji historycznej z nowym partnerem - Firmą Kode

Sezon wyścigowy 2024 zapowiada się niezwykle emocjonująco dla fanów polskiego motorsportu, zwłaszcza tych zafascynowanych historią motoryzacji. Powrót Wojciecha Myszkiera, znanego w środowisku jako "Mysza", do rywalizacji o mistrzostwo Polski samochodów historycznych, wzbudza ogromne zainteresowanie nie tylko ze względu na jego doświadczenie i umiejętności za kierownicą, ale także dzięki nowemu partnerstwu z firmą Kode. 

Rodzina Myszkierów to jedna z tych legendarnych rodzin w polskim motorsporcie, której historia sięga głęboko w przeszłość. Od Ojca Tadeusza, wielokrotnego mistrza Polski w WSMP, po synów Tomasza i Wojciecha, ta rodzina zawsze była obecna na torach wyścigowych, demonstrując zarówno znakomite umiejętności za kierownicą, jak i doskonałe przygotowanie techniczne swoich pojazdów. 

Wojciech Myszkier postanowił w tym sezonie zmierzyć się z rywalami w całym cyklu GSMP w klasyfikacji generalnej samochodów historycznych, mając nadzieję na czwarty tytuł mistrza Polski w swoim VW Golfie 2 GTI. Jego decyzja o zaangażowaniu się w wyścigi górskie samochodów historycznych stanowi wyzwanie i szansę na nowe doświadczenia. 

Jednym z kluczowych elementów tegorocznego sezonu Wojciecha Myszkiera jest partnerstwo z firmą Kode będąca dostawcą części do turbosprężarek. Firma ta, choć może nie jest nowicjuszem na rynku, wciąż rozwija się dynamicznie, dostosowując się do potrzeb klientów i aktualizując swoją ofertę. Ich zaangażowanie i pasja do tego, co robią, idealnie wpisują się w filozofię Myszkierów, tworząc silną i zgrana ekipę gotową na nowe wyzwania. 

Kode to firma, która nie tylko oferuje szeroki wybór produktów, konkurencyjne ceny i wysoką jakość, ale także stawia na długotrwałe relacje z klientami i dostawcami. Ich podejście do biznesu opiera się na zaufaniu, solidności i profesjonalizmie, co doskonale koresponduje z wartościami, jakimi kierują się Myszkierowie. 

Początek sezonu GSMP w Kielcach będzie doskonałą okazją, aby zobaczyć nową kombinację – Wojciecha Myszkiera za kierownicą Golfa 2 GTI, wspieranego przez firmę Kode. To nie tylko sportowa rywalizacja, ale także połączenie dwóch światów: pasji do wyścigów samochodowych i profesjonalizmu biznesowego. 

Dla Wojciecha Myszkiera i całej ekipy związanej z firmą Kode, sezon 2024 to nie tylko walka o tytuł mistrza Polski, ale także okazja do zaprezentowania się w nowym świetle, promując wartości, które leżą u podstaw ich sukcesu – zaangażowanie, pasja i profesjonalizm. Zapraszamy do śledzenia ich wspólnej drogi i emocjonującej rywalizacji na torze!

Tekst: Jakub Zalega

Foto: Grzegorz Kozera