Memoriał w mediach

PLATINUM 3. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza z bazą w Wieliczce zostanie rozegrany w najbliższy weekend. Patronami tych zawodów są burmistrz miasta i gminy Wieliczka Artur Kozioł, starosta powiatu wielickiego Adam Kociołek, a także Beata Bublewicz – córka Mariana, Agnieszka Kulig – żona Janusza oraz jego rodzice, państwo Helena i Jan Kuligowie.

Kto nie może wybrać się do Wieliczki lub w jej okolice na PLATINUM 3. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza, ten może z daleka śledzić rozwój sportowych wydarzeń w ciągu tej imprezy.

-Memoriałowa strona internetowa www.superos.pl będzie na bieżąco podawać wyniki kolejnych prób sportowych – zapewnia Paweł Owczyński, dyrektor zawodów, organizowanych przez Automobilklub Krakowski.

-TVP 3 Kraków jest jednym z patronów medialnych imprezy i będzie przeprowadzać relację z PLATINUM 3. Rajdu Memoriału Mariana Bublewicza i Janusza Kuliga w niedzielę 7 kwietnia ze strefy startu odcinków specjalnych 7 i 8 przy hali Solne Miasto w Wieliczce. Trwające po ok. 10 minut wejścia będą nadawane o 10:30, 10:45, 11:40, 11:50 i 16:05 (antena ogólnopolska TVP 3) oraz o 16:20 i o 16:35. Łącznie Memoriał będzie gościł na antenie przez 72 minuty. Partnerami relacji są Orlen Oil, Go+EAuto, Urząd Miasta i Gminy Wieliczka oraz Centrum Edukacji i Rekreacji „Solne Miasto”. Relacje będą też dostępne w Internecie na www.krakow.tvp.pl, a dla użytkowników tabletów i smartfonów – za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji TVP Stream. Program będą prowadzić red. red. Wojciech Majewski i Monika Meleń. Czekamy na kibiców w naszym programie – zaprasza Mariusz Suss z TVP Kraków.

-Liczne meldunki z trasy będziemy również nadawać w programie Radia Kraków. Nasza rozgłośnia jest patronem medialnym wielickiej imprezy. Zachęcamy do słuchania nas już w piątek 5 kwietnia od 14 do 16. W sobotę 6 kwietnia w południe zapraszamy na specjalne wydanie magazynu „Radiostrada” z ronda Janusza Kuliga, to będzie transmisja z Gdowa z uroczystości nadania imienia temu węzłowi drogowemu. Także w sobotę od 17-tej do 18-tej relacja z Wieliczki, a w niej rozmowy z uczestnikami Memoriału. W niedzielę relacje z rajdu będziemy przekazywać w naszych serwisach informacyjnych, a po godz. 19 podsumujemy rajd w programie sportowym. Zachęcamy do słuchania nas  – mówią Marcin Koczyba i Marek Handwerker z redakcji magazynu „Radiostrada”.

Szczegółowe informacje o PLATINUM 3. Rajdzie Memoriale Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza są dostępne pod adresem www.superos.pl.