Nadchodzą Mistrzostwa Europy w Wyścigach Górskich: Rechbergrennen 2024!

Już w ten nadchodzący weekend fani wyścigów górskich będą mieli okazję śledzić emocjonujące zawody w ramach Mistrzostw Europy #EHC. Pierwszy w kolejce wyścig, a zarazem 50. RECHBERGRENNEN, odbędzie się w malowniczej Austrii. To wydarzenie, które nie może umknąć uwadze pasjonatów motosportu!

Na liście zgłoszeń do tego prestiżowego wyścigu znaleźli się trzej utalentowani Polacy: Szymon Piekoś, rywalizujący w grupie 1, Karol Krupa, startujący w grupie 2, oraz Christian Zaleski, który zaprezentuje swoje umiejętności w Klasie A4 - samochody historyczne. Ale to jeszcze nie wszystko! W stawce nie zabraknie również znanych nazwisk, takich jak Christian Merli czy Igor Stefanovski, co gwarantuje widowisko na najwyższym poziomie.

Zmagania rozpoczną się od odbioru administracyjnego oraz badań technicznych już 26 kwietnia. Następnego dnia, 27 kwietnia, zaplanowane są podjazdy treningowe, które pozwolą zawodnikom dostosować się do trudności trasy. Kulminacją wydarzenia będą podjazdy wyścigowe, które odbędą się 28 kwietnia, obiecując niezapomniane emocje dla kibiców i uczestników.

Dla wszystkich zainteresowanych, którzy nie mogą być na miejscu, istnieje możliwość śledzenia wydarzenia na żywo za pośrednictwem tej strony internetowej. Ponadto, lista zgłoszeń jest dostępna tutaj, więc możecie zobaczyć, kto jeszcze stanie na starcie.

Nie możemy się już doczekać tego ekscytującego wydarzenia! Bądźcie z nami i trzymajcie kciuki za naszych polskich zawodników!